וילות ולופטים למסיבות » מסיבות בלופטים – על הטרנד והתופעה

מסיבות בלופטים – על הטרנד והתופעה

אז למה הפך הלופט למקור חגיגות ומסיבות ?


מקום אידיאלי לערוך ערב מסיבה עם חברים
– הלופטים ברובם ממוקמים באזורי תעשייה, כך שאין כלל בעיה של רעש גם עד השעות הקטנות של הלילה.

מחירים הוגנים – רוב הלופטים הממוקמים במרכז העניינים מציעים להשכיר את המקום שלהם במחירים סבירים מכוון שאינם אולם אירועים, עלויות החזקת הלופט לעומת אולם מנוך וגם הרישיונות וכל האישורים הדרושים, בלופט הרבה יותר נמוכים.

בלופט יש את כל הדרוש לערב מוצלח – גם אם תכננתם לעשות מסיבה בבית של חבר, תזכרו תמיד שיש לדאוג לציוד מתאים למוזיקה טובה, מערכת הגברה ולהכין את השכנים ללילה לא קל, לדאוג לשולחנות להגשה, כיסאות לכל האורחים, מקררים לשים את כל השתיה והאוכל ועוד ועוד, כמובן שלופט מותאם לכל סוג של אירוע, הוא בעצם תוכנן למקום אידיאלי למסיבות, לכם את כל הדברים הכי בסיסיים שצריך למסיבה, כבר יש בלופט "בילד אין".

לופט למסיבהרחבת ריקודים – ברוב המקומות גם אצל חברים עם חצר גדולה, לא יהיה לכם נח יותר ורחב יותר, שכל החברים החוגגים יהיו יחד ויחגגו ערב מיוחד במינו, בלופטים המותאמים למסיבות, אל דאגה יש רחבה רחבה ביותר ויש שם מקום לכל החוגגים.

מסכים מקרנים וכן גם קריוקי – אם הייתם חושבים לחגוג מסיבה כלשהי אצל אחד החברים, תדעו שבלופטים יש אופציה מיוחדת של קריוקי, ללופטים יש כבר פלייליסט מוכן עבורכם, מערכת מתאימה והצגת המילים על גבי מסך שמקרין לכל האורחים שחוגגים מסיבה בלופט.

 

חגיגה בלופט